Apex Legends Mobil oyun beta ön kaydı hayata geçiyor: İşte tüm özel özellikler

Apex Legends Mobile India beta ön kaydı yayınlanıyor. Görünüşe göre oyun başlangıçta yeni ve ileri teknoloji Android telefonlar için piyasaya sürülecek. Oyuncular, Mayıs ayının başından itibaren erken oyun deneyimine sahip olabilirler.

Apex Legends Mobil oyun beta ön kaydı hayata geçiyor: İşte tüm özel özellikler

Apex Legends artık Hindistan ve Filipinler'deki oyuncular için ön kayıt için kullanılabilir. Oyun Electronic Arts tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmıştır.

EA ayrıca oyunun mobil oyuncular için "özel" olarak piyasaya sürüleceğini, yani platformlar arası işlevselliği desteklemeyeceğini onayladı. Bu, konsol veya bilgisayardaki oyuncuların mobil cihazdakilerle rekabet etmesine izin vermez. Apex Legends Mobile, ilk olarak Android telefonlarda piyasaya sürülecek ve yakın gelecekte iOS kullanıma sunulacak.

Tıpkı PC ve konsollarda olduğu gibi oynaması ücretsiz olacak. Oyunun PC ve konsol sürümlerinden farklı olacak kendi Battle Pass, koleksiyon kozmetikleri ve benzersiz kilitlenebilir öğeleriyle birlikte gelecek. Apex Legends'ın geliştiricisi Respawn, Apex Legends Mobile için özel bir ekip kurdu.

Apex Legends, ünlü PUBG ve Fortnite'ın bir karışımı gibi. PUBG veya Call of Duty Mobile'ın klasik battle royale aksiyonuna, Fortnite'a benzeyen ancak tam olarak benzemeyen süslü animasyon efektleriyle bir bükülme katıyor. Bu, çeşitli haritalarda her biri özel bir yeteneğe sahip çeşitli karakterlerle oynamayı bekleyebileceğiniz anlamına gelir.

EA henüz beta sürümü için bir çıkış tarihi açıklamadı; bu nedenle Play Store'un sizi bilgilendirmesini veya oyunu cihazınıza otomatik olarak indirmesini beklemeniz gerekecektir. EA, 2021 İlkbaharının yayın dönemini belirtir.

Apex Legends Mobil Beta Gereksinimleri

EA'nın daha önce bildirdiklerimize sadık kaldığını varsayarsak, özellik gereksinimleri, bir iPhone 8 ve üstü Apex Legends Mobile'ı çalıştırmak için yeterli olacağını düşündüren iOS için bir A11 Bionic ve üstünü içerecektir. Android cihazlara gelince, şu anda Snapdragon 625 veya üstü olanların oyunu oynamak için yeterli olacağı görülüyor.

Oyunu global lansmanından önce yüklemek için Google Play Store'da kendiniz de Ön Kayıt yaptırabilirsiniz. Bu nedenle, şansınızı denemek istiyorsanız, Google Play Store'a gidin ve aynı adı arayın.

Okuduğunuz için teşekkürler !!

Tepkiniz Nedir?

like
2
dislike
0
love
2
funny
0
angry
0
sad
0
wow
2