Grand Theft Auto V, Xbox Game Pass'e geri dönüyor ve buluta geliyor

Microsoft , Nisan ayında Xbox Game Pass'e gelecek bir sonraki oyun turunu açıkladı .

Grand Theft Auto V, Xbox Game Pass'e geri dönüyor ve buluta geliyor

En büyük duyuru, Microsoft'un bulut oyun hizmetinde sunulacak olan Grand Theft Auto V'in geri dönüşü .

Grand Theft Auto V , Mayıs 2020'de hizmetten kaldırılana kadar daha önce Xbox Game Pass'te mevcuttu . O zamanlar Microsoft, Rockstar'ın Game Pass kataloğundan o zamandan beri çıkan Red Dead Redemption 2'yi değiştirdi .

GTAV , 8 Nisan'da Xbox Game Pass'e geri dönecek. Konsol aboneleri için mevcut olacak, ancak hizmetin PC sürümünde olmayacak. Açık dünya oyunu da Microsoft'un bulut akış hizmetine geliyor. Android cihazlarda oynanabilir olacak, ancak hizmetin bu baharda iOS'ta başlatılması bekleniyor .

Diğer önemli eklemeler arasında , bu ay PS Plus aboneleri için de ücretsiz olan Zombie Army 4: Dead War yer alıyor . 8 Nisan'da PC, konsol ve buluta geliyor.

Bir çift Disney oyunu, Disneyland Adventures ve Rush: A Disney / Pixar Adventure , 8 Nisan'da buluta çıktı. Bağımsız oyunlar Rain on Your Parade ve Pathway 15 Nisan'da hizmete giriyor . NHL 21 , 12 Nisan'da EA aracılığıyla konsollara geliyor Oyna. Son olarak, daha önce duyurulan MLB The Show 21  , 2o Nisan lansman gününde konsollara ve buluta çıkacak.

Güncelleme, Game Pass'ten ayrılanlar için, ona katılanlardan daha dikkat çekicidir. Game Pass, Nisan ayında 10 şampiyonluk kaybetti, ancak bunların çoğu EA spor oyunları. Beş Madden oyunu ve iki NHL oyunu 16 Nisan'da hizmetten kaldırılacak. Göze çarpan taktik oyunu Wargroove da dahil olmak üzere üçlü Hintler 15 Nisan'da yola çıkıyor.

Tepkiniz Nedir?

like
1
dislike
0
love
1
funny
0
angry
0
sad
0
wow
1