Huawei, daha düşük fiyatlı üç yeni katlanabilir akıllı telefonu piyasaya sürecek

Cihazları piyasaya sürmüş bir avuç şirket var. Samsung ve Huawei gibi şirketler, onu ana akım bir ürün haline getirmeye çalışıyor ve katlanabilir telefonların tasarımını ve biçim faktörünü deniyor.

Huawei, daha düşük fiyatlı üç yeni katlanabilir akıllı telefonu piyasaya sürecek

Samsung , geçtiğimiz birkaç ay içinde birkaç katlanabilir cihaz piyasaya sürerken , Huawei, esas olarak Amerika Birleşik Devletleri tarafından getirilen kısıtlamalar nedeniyle Güney Koreli devle eşleşemedi. Ancak Çin devi geri adım atmıyor ve geri dönüş yapmak için hazırlanıyor.

DigiTimes'tan gelen en son rapora göre Huawei, pazara üç yeni katlanabilir akıllı telefon sunmayı planlıyor. Yaklaşan bu cihazlarla ilgili kayda değer olan şey, şirketin bunları premium değil orta sınıf kategorisinde fiyatlandırmasıdır.

Katlanabilir akıllı telefonların daha düşük fiyatlandırılması, onu daha çekici hale getirecek ve bu tür cihazların kitlesel uyarlanabilirliğine yardımcı olacaktır. Bu, kategoriye olan talepte bir artışa yol açacak ve diğer birçok marka, nihayetinde müşterilere fayda sağlayacak şekilde çoğunluğa katılacak. Rapor, katlanabilir telefonların popülaritesinin 2021'de AMOLED ekran panellerinin küresel sevkiyatını yılda 4,4 milyondan yaklaşık 12 milyona çıkaracağını da ekliyor .

Şu ana kadar, Huawei'nin yaklaşmakta olan bütçeye uygun katlanabilir akıllı telefonlarının lansman zaman çizelgesi henüz bilinmiyor. Huawei dışında, Samsung ve ASUS gibi diğer akıllı telefon üreticileri de bu yılın sonlarında yeni katlanabilir telefonları piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Tepkiniz Nedir?

like
2
dislike
0
love
2
funny
0
angry
0
sad
0
wow
1