Huawei P50 serisi prototip görüntüleri, dairesel bir kamera düzeniyle çevrimiçi olarak sızdırıldı

Huawei'nin HUAWEI P50 serisini ertelediği ve muhtemelen Harmony OS 2.0 ile birlikte Haziran ayında piyasaya sürüleceği bildirildi .

Huawei P50 serisi prototip görüntüleri, dairesel bir kamera düzeniyle çevrimiçi olarak sızdırıldı

Ayrıca Huawei P50 serisinin şüpheli prototip görüntüleri artık sızdırıldı ve daha önce renderlarda gördüğümüz hap şeklinden farklı olarak dairesel bir kamera düzenine sahip.

yaklaşmakta olan Huawei P serisi cihazın bazı gizemli prototip görüntülerini aldık . Görüntüleri GSMArena gibi diğer yayınlara gönderen aynı habercinin pocketnow da bize göndermiş olması muhtemeldir. Her neyse cihazın arkasını gösteren görüntüleri dairesel bir kamera düzeni ile görüyoruz.

Dört sensör var ancak bir periskop lens görmüyoruz, bu yüzden Huawei P50 Pro modeli olabilir. Ön tarafta, muhtemelen özçekimler için çift delikli bir kesikli kavisli bir ekran var ve çeşitli CAD işlemelerindeki tek delikten tamamen farklı .

Bununla birlikte, daha yakından baktığınızda görülebilen ayrıntılara dikkatinize odaklanırsanız işler şüpheli hale gelir. Yeni başlayanlar için, LEICA markası yanlış yazılmış ve Huawei Mate 30 gibi cihazlarda gördüğümüz düzenin etrafındaki halka kenarlara kadar çıkıyor.

Ayrıca, prototip görüntünün ses düğmelerine ve Mate 30 gibi kulaklığa sahip olmadığını görebiliriz. Huawei'nin bunları P40 , Mate 40'ta geri getirdiğini unutmayın .

Tüm bunlar, bunun sadece Huawei Mate 30'un sahte bir modeli veya Huawei P50 serisi altında yepyeni bir cihaz olabileceğine dair ipuçları veriyor . Aşağıdaki görsellere göz atabilirsiniz:

Tepkiniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0