Roblox 2021'de Kapanıyor mu: Söylentiler mi Gerçek mi?

Roblox Kapanıyor mu? Roblox'un kapatıldığına dair söylentiler yaygındır, ama bu doğru mu yoksa bu dijital dünyanın başka bir söylenti mi, gerçek mi, gerçek mi?

Roblox 2021'de Kapanıyor mu: Söylentiler mi Gerçek mi?

Her yıl olduğu gibi bu sefer de Roblox'un kapatıldığına dair söylentiler dijital dünyayı su yüzüne çıkardı. Ama size 2021'in Roblox için harika bir yıl olduğunu söyleyeyim. Pek çok yeni güncelleme, yeni özellik ve çok sayıda oyuncu hayran kitlesine eklendi. Hayran sayısındaki artış 2021'de muazzam bir artış gösterdi. Peki bunu nasıl kapatabilir? Tabii ki bu tamamen sahte.

Roblox'un kapatılmasıyla ilgili söylentiler neden aktif?

Daha önce de belirtildiği gibi, İnternet, Roblox'un kapanabileceği gibi haberlerle doludur. Bunun arkasında yatan nedenler - Aşırı nüfus ve sosyal medya platformları aracılığıyla her yerde viral hale gelen Roblox yorumlarını RIP işlemine tabi tutmak için sunuculara yatırım yapacak yeterli paraya sahip olmamak. Tek tek oyunlar daha fazla güncelleme almasa ve geliştiriciler tarafından kaldırılabilse de, burada Roblox'un uzun bir süre bizimle kalacağını açıkça belirtmeme izin verin, yakında hiçbir yere gitmeyecektir.

Her şey nasıl başladı?

Tüm bu söylentiler React 2424 adlı bir web sitesinden başladı. Bu site temelde tüm sahte haber gönderimleri içindir. Bu, kullanıcıların herhangi bir rastgele sahte haber yayınlamasına ve bu konuda görüş ve yorum toplamasına olanak tanır. Eskiden insanlar şaka yaparlardı ve bunların hepsi bundan başladı. Bazı kullanıcılar bu sahte haberi bu sitede yayınladıktan sonra, bu haber diğer sosyal medya platformlarında da trend olmaya başladı. Ancak haber yayıcılar, açıkça belirtildiği web sitesinin hemen altında verilen feragatnameyi fark etmediler -

"Bu bir eğlence sitesi ve kullanıcılar makaleleri yaratıyor. Bunlar şakalar ve kurgusaldır; ciddiye alınmamalı veya bilgi kaynağı olarak alınmamalıdır. "

Bu yüzden Roblox'un kapandığını söylemek tamamen aldatmacadır.

İnsanlar neden bu söylentiye inanıyor?

Roblox'un tüm yaş gruplarından kullanıcıları var. Ama en önemlileri gençler ve küçük çocuklar. Bu nedenle, web sitesinin haberlerle ilgili bir feragatnamenin verildiği aşağıdaki bölümünü atlamış olma ihtimalleri yüksektir. Sadece ilk bölümü okudular ve çeşitli sosyal medya platformlarında çevrimiçi olarak tartışmaya başladılar. İşte her şey böyle başladı. Ve ne zaman herhangi bir sayıda insan aynı konu hakkında konuşsa, kimse onun gerçekliğinden rahatsız olmadığı için haberler bazıları için gerçek olur. Ancak bildiğiniz gibi, her zaman derinlemesine çalışıyoruz ve her zaman tüm teknoloji dünyasındaki gerçekleri ortaya çıkarıyoruz, böylece tüm kullanıcılar güvenilir haberler alır.

Bu nedenle, haberleri herhangi bir yere göndermeden önce her zaman iki kez kontrol eden insanlara her zaman tavsiyede bulunuyoruz.

Tepkiniz Nedir?

like
4
dislike
9
love
0
funny
2
angry
7
sad
6
wow
4