Samsung Galaxy Tab S5e, Android 11 (One UI 3.1) güncellemesini alıyor

Samsung , 2019'un başlarında Galaxy Tab S5e'yi piyasaya sürdü. Tablet, Android 9.0 Pie tabanlı One UI ile piyasaya çıktı.

Samsung Galaxy Tab S5e, Android 11 (One UI 3.1) güncellemesini alıyor

Daha sonra geçen yıl Android 10 tabanlı One UI 2.x'e güncellendi. Şimdi, son büyük sistem güncellemesini One UI 3.1 (Android 11) biçiminde almaya başladı .

Samsung , Aralık ayından bu yana Android 11 ( One UI 3.x ) güncellemesini uygun akıllı telefonlar ve tabletler için kullanıma sunuyor. Şirket, birkaç ay içinde Android 11'i cihazların çoğuna teslim etti.

Şimdi de almaya başlayan Galaxy Tab S5e gibi güncellenecek sadece birkaç ürün kaldı SamMobile'a göre , bu tablet için One UI 3.1 güncellemesi şu anda Rusya ve İngiltere'de T72XXXU2DUD1 ürün yazılımı sürümüyle yayında.

Diğer herhangi bir OTA güncellemesi gibi, gruplar halinde itiliyor. Bu nedenle her birime ulaşmak zaman alabilir. Ayrıca, yukarıda belirtilen iki ülke dışında, güncellemenin önümüzdeki günlerde diğer ülkeleri de vurması bekleniyor.

Bu tabletin kullanıcıları, birimlerinin güncellemeyi alıp almadığını kontrol etmek için Ayarlar> Yazılım güncelleme> İndir ve kur seçeneğine gidebilir .

Bununla birlikte, Android 11 , Galaxy Tab S5e için son büyük sistem güncellemesi olmasına rağmen , 2023'e kadar güvenlik güncellemelerini alması gerektiğini söyledi.

Tepkiniz Nedir?

like
2
dislike
0
love
2
funny
0
angry
0
sad
0
wow
2