Ücretsiz Free Fire kodları bugün kullanın

Oyun, daha fazla oyuncu çekmek için birçok öğe sunar. görünümler, kıyafetler ve daha fazlası gibi öğeler. Eşya satın almak için, Oyuncuların elmas harcaması gerekecek.Bu kodları kullanarak ürünleri ücretsiz olarak satın alabilirsiniz.

 Ücretsiz Free Fire kodları bugün kullanın

Ücretsiz Free Fire kullanma kodları, Garena Free Fire'da ödül ve bonus almanın en iyi yollarından biridir. Kodları kullanmanın en iyi yanı, tamamen ücretsiz olması ve herhangi bir Free Fire elmas harcamanıza gerek olmamasıdır.

Kodları kullanma, oyuncuların oyun içi öğeleri ücretsiz olarak edinmelerinin en iyi yollarından biridir. Bununla birlikte, tek dezavantajı, bu kodların yalnızca belirli bir süre için çalışması ve oyuncuların ödülleri toplamak için hızlı olmaları gerektiğidir.

Garena Free Fire Redeem Codes Today 

Ücretsiz  Free Fire kullanma kodu bugün 20 Nisan 2021, RRF6WMKMDPJV ve G3MKNDD24G9D ve kullanıcılar ödül olarak Ford, Kelly, 3x Gold box, T-shirt town ve Leather Pants (Erkek) alacaklar.

Kodlar Ödüller
G3MK-NDD2-4G9D BEDAVA! Başlangıç ​​paketi
3SAG-9JQB-JWYS 2x Royale Silah Kuponu, 2x Diamond Royale Kuponu,
Winterlands Silah Ganimeti Sandığı
REYJ-C69-2CEWL Diamond Royale, Silah Royale,
İnkübatör kuponu
SARG-886A-V5GR Yumurta Günü Afişi
Hayalet Ayı Paketi
FFES-PORT-S3MU Shirou Bobblehead,
Bay Shark Sırt Çantası,
Kelly Bobblehead,
Spikey Spine Surfboard

Free Fire, yumurta günü afişleri, hayalet ayı paketi vb. Gibi çeşitli bonus ödülleri getirmek için kodları kullanır. Daha önce, ücretsiz başlangıç ​​paketinin bir parçası olarak Ford, Kelly, 3x Gold box, T-shirt town ve Leather Pants sunan kodları bile gördük. Bugün için Ücretsiz Ateş kullanma kodları size Diamond Royale kuponunu getiriyor.

Ücretsiz Fire kodları bugün kullanın (20 Nisan): Nasıl Kullanılır ??

Free Fire kullanıcıları, Garena Free Fire'daki kodu kullanmak için bu adımları izleyebilir.

  • Free Fire'ın resmi ödül kazanma sitesini ziyaret etmelisiniz .
  • Ardından, web sitesinde mevcut yöntemler aracılığıyla oturum açmanız gerekir: Facebook, VK, Google, Huawei Kimliği, Apple Kimliği veya Twitter.
  • Metin alanına kodu girebilir ve onayla düğmesine basabilirsiniz.
  • Oyuncular kodu kullandıktan sonra, ödülleri oyun içi posta bölümünden toplayabilirler. Aynı zamanda, herhangi bir oyun içi para birimi doğrudan hesaplarına yatırılacaktır.

Tepkiniz Nedir?

like
2
dislike
6
love
1
funny
1
angry
5
sad
4
wow
1